מתוך: קצר ולעניין אלון נוימן והרב אסף עזריה
מה משמעותה של הדרך בחיינו? האם יש רק דרך אחת נכונה? וכיצד נדע באיזו דרך לצעוד? אלון נוימן ואסי עזריה מקדישים את תכניתם לנושא "הדרך". מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "פרישה בשיא או הרמת ידיים? כיצד נדע האם להמשיך או לעזוב את מה שהתחלנו"
מה בין פרשת השבוע, "תצווה", לימינו אנו? וילוז'ני ואירי בשיחה אסוציאטיבית וחופשית.
לדיכאון יש ספקטרום רחב מאד וסיבות שונות ומגוונות, לא כולן מובנות במלואן. איך בכל זאת מטפלים וחיים עם דיכאון? גלית גורא עיני מארחת את ד"ר איתי שצקר, מנהל תחום היפנוזה בשירותי בריאות כללית
דליק ווליניץ ושמואל וילוז'ני משוחחים על ענייני השעה, והפעם – הקלות הבלתי נסבלת של האלימות, מרכז נע לגעת בסכנת סגירה ול"ג בעומר קצת אחר
דף הבית » קצר ולעניין » דרך
Accessibility Tools