מתוך: קצר ולעניין אלון נוימן והרב אסף עזריה
אשמה היא רגש שמלווה את כולנו בזמנים כאלו ואחרים. האם היא גם תורמת לנו או רק מפריעה? אסי עזריה ואלון נוימן משוחחים ומפרקים את המונח "אשמה". מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה "רגע של תשומת לב: כיצד להתמקד בפתרונות ממשיים במקום לחפש אחר אשמים?"
והפעם זלדה אהובתנו תוביל אותנו בזכרוננו אל יצחק רבין ויהודה וקסמן. משם נלך אל גאנס אנד רוזס ואל ברטולט ברכט שיקראו חנוך לוין לנער לפי דרכו, והנער יוודא שיהיו שם גם הגששים, ויני ויצ׳י ושם. וחם. ויפת. ואלוהים. ועוד ועוד. יופי. טפו עלינו.
יוסי בבליקי ורובן להב (בלאק לולו) מאחדים כוחות לשעתיים של מוזיקה מעולה – והפעם – נר לטינה טרנר, לוסינדה וויליאמס, גולדן גייט קוארטר ועל אנשים ונרות
האבולוציה של המוזיקה והתודעה, עם דני שוורץ, והפעם – תכנית שכולה מוזיקה ואהבה
דף הבית » קצר ולעניין » אשמה
Accessibility Tools