מתוך: התעוררות גליה גלעדי
גליה גלעדי מסכמת את השנה החולפת במוזיקה – חלק רביעי
האם יש ערך לקיום אירועי ספורט בצל המצב? איך ממנפים את הספורט לטובת קידום האחווה והשיוויון? לימור מזרחי וערן איתן משוחחים זוהיר בהלול, פרשן ושדר כדורגל
"מי שפתוח ללמוד, לומד כל הזמן. למידה היא סוג של תנועה" – שרי אריסון מסכמת את מסעה בסדרת התכניות 'הדרך להתעלות ולשלום פנימי' שארכה שנה בדיוק, בה אירחה מגוון מטפלים ומורי דרך בשלל תחומים
והפעם מאיר ויזלטיר ייזכר ב ויקרא מ – דליה רביקוביץ׳. ונקשיב. גם לסבכי צהוב הגבה, שיעוף איתנו מעלה עד עולמות ההיפנוזה. שם נפגוש בפרופסור קרסו. ודברים? א׳. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו
דף הבית » התעוררות » התעוררות – 31.12.19
Accessibility Tools