האם ההתכתבויות החליפו באופן סופי את שיחות הטלפון? מהו האתגר החדש של המורים? איך התמכרנו לעריכה עצמית? וגם! רועי בר נתן עונה על השאלון הפסיכו-דיגיטלי ומספר על הרגלי הדיגיטל הכמוסים ביותר שלו…
מכירים את הקטע הזה שאף אחד לא יבין חוץ מכם? לכל מדינה יש את הניואנסים שלה, לכל עם יש את ההומור שלו ולכל חברה יש את הגוון שמיוחד רק לה. נועה אלבס ולירון תאני מגישים 3 שעות כיפיות של מוזיקה ומערכונים שרק אנחנו, הישראלים, יכולים להבין