כדאי להקשיב גם:
אכזבה היא חלק מהותי בחיינו. מה התפקיד שלה? באילו דרכים ניתן להתמודד עימה? ואיך נוכל להכיל אותה ולצמוח בזכותה? אלון נוימן ואסי עזריה מקדישים את תכניתם "קצר ולעניין" לנושא האכזבה. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה "האם הציפיות שלנו ממערכות היחסים מציאותיות? ומה יש לילד שבתוכנו לומר בנושא?"
האם יש לנו שליטה על הזכרונות שלנו? איזו השפעה עמוקה יש להם על החוויות שלנו? והאם השכחה היא חולשה, או שאולי גם לה יש תפקיד משמעותי בחיינו? אלון נוימן ואסי עזריה מקדישים את תכניתם "קצר ולעניין" לנושא הזכרון והשכחה. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "האתגר בלשכוח את מה שלמדנו – וכיצד זה יכול לשמור אותנו מעודכנים ורלוונטיים"