מתוך: התעוררות גליה גלעדי
גליה גלעדי מזמינה אתכם להתעורר יחדיו בכל בוקר, עם מוזיקה מעולה בעריכתה ובהגשתה
שעה אינטימית עם שמעון פרנס – מוזיקה, מונולוגים וסיפורים שיעזרו לכם להוריד הילוך
הפעם במופע שלנו: מה בא קודם הביצה או הקרנף? כמה זה 240%? ואיזהו השיר המושמע בהשמעת בכורה? את כל זאת ועוד מבררים יעל טל, ירון ברובינסקי, דידי ארז ונשל הנחש.
והפעם איניגו מונטויה יקשיב איתנו לציפורים. שוב. אבל הפעם יצטרף אליו התן. ולוין קיפניס. וניסים אמון. ואסי זגדון. וציפורים אחרות. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו
דף הבית » התעוררות » התעוררות – 7.2.23
Accessibility Tools