ד"ר רות קלדרון, דליק ווליניץ ושמואל שאול בשעה מרחיבת פרספקטיבה על התובנות והשאלות שעלו במהלך השבוע והפעם: על גילו של נשיא ארה"ב הנבחר. חג הקניות בפתח והשאלות שהוא מעלה וכמה מילים על החיסון העתידי. מוזמנות ומוזמנים לצפות, להגיב, להשתתף ובעיקר להתבונן
מה אנחנו עושים על מנת לחנך את ילדינו? עד כמה משפיע החינוך שקיבלנו על התנהגותנו? והאם חינוך הוא פעולה או בעצם, הוויה? דנה דבורין ואמיר פרי ממשיכים לשוחח על חינוך