לימור מזרחי וערן איתן מעמותת "ערכים בספורט" ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על ספורט, ערכים ומה שביניהם. והפעם: על תפקידו של הפרשן במשחקי ספורט. מהי מידת האחריות שלו בזמן שידור המשחק? נראיין את אלי סהר, מוותיקי עיתונאי ופרשני הספורט בישראל
לכבוד יום האישה הבינלאומי, שלומית שרביט ברזילי ודליק ווליניץ מארחים את מרווה זוהר, מיילדת, משוררת, ואשת חזון שהקימה את אמן – מקום שמטפל בשיטות חדשניות ומכילות בנשים שנפגעו ומתמודדות עם טראומה