האם ההתכתבויות החליפו באופן סופי את שיחות הטלפון? מהו האתגר החדש של המורים? איך התמכרנו לעריכה עצמית? וגם! רועי בר נתן עונה על השאלון הפסיכו-דיגיטלי ומספר על הרגלי הדיגיטל הכמוסים ביותר שלו…
האחת היתה מהמשוררות הבולטות של השירה העברית, השנייה היתה כלת פרס ישראל לספרות ילדים. שתיהן נולדו בספטמבר. מיכה לבינסון בתכנית מיוחדת משיריהן של רחל המשוררת ומרים ילן שטקליס.
שלומית שרביט ברזילי ודליק ווליניץ ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על החברה והסביבה בה אנו חיים והפעם: שלומית ודליק מארחים את אבי ורצמן מנכ"ל הכפר השיקומי עדי נגב נחלת ערן בשיחה על עשייה, חברה ומהות.