מכירים את הקטע הזה שאף אחד לא יבין חוץ מכם? לכל מדינה יש את הניואנסים שלה, לכל עם יש את ההומור שלו ולכל חברה יש את הגוון שמיוחד רק לה. נועה אלבס ולירון תאני מגישים 3 שעות כיפיות של מוזיקה ומערכונים שרק אנחנו, הישראלים, יכולים להבין
מה נותן לכם השראה? איזו חשיבות יש למוזה ליוצרים? האם לחכות להשראה זאת אופציה טובה? אלון נוימן צולל לעומק העניין עם שרון קנטור, אסי עזריה ודרור קרן. וגם – ג'וני שועלי עושה בנזין בפינת הקאבר