האם ניתן להגן על ילדינו בעידן הדיגיטל? ומהם הפתרונות העומדים לרשות ההורים כיום? הפעם בתמיכה טכנית: ראיון מרתק עם האנשים שמאחורי אינטרנט רימון – אחד הכלים המסקרנים ביותר לגלישה בטוחה ברשת
שלומית שרביט ברזילי ודליק ווליניץ ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על החברה והסביבה בה אנו חיים, והפעם – ריאיון עם פרופ' אופירה איילון, מומחית לצמצום בזבוז מזון, על הרגלי אכילה, השלכת מזון, טיפים להארכת חיי מדף של מוצרי מזון ועוד