השיח החדש – אמנות ההקשבה למי שאינו חושבה כמוני. והיום בתכנית: איך מגבירים שותפות בין ערבים ויהודים בחברה הישראלית? יתארחו באולפן: ישראל טל שפיקד בעבר על משטרות רמלה וחברון, ג'ליל דביט – יזם ובעלי מסעדת סמיר ברמלה והילאל חאג' יחיא – מנהל תחום חברה ערבית בעמותת רוח טובה
אורי וירון משוחחים על ריקוד וחשיבותו בחיינו כצופים ועוד יותר כרוקדים, תמר קינן מספרת על פרוייקט סטנדאפיסטיות בצוותא ויעל טל על נטפליקס, אבולוציית סדרות בטלוויזיה והמלצה חמה