שיחות קצרות והנעה לפעולה בנושאי סביבה, אקלים וקיימות, והפעם – התפרצות הר געש מימי במדינת האיים טונג וחשש לצונאמי בארה"ב ויפן, על כלים חד פעמיים מתכלים שלמעשה פוגעים בסביבה יותר מכלי פלסטיק ועל שימוש במדבירי עשבים מסוכנים בנוכחות קהל
והפעם, שערי שמיים. תכנית חגיגית לכבוד סיום הקריאה בתורה. ונטייל? לירדן עם משה והאורנג׳דה. והשירים? נהדרים? והציפורים? ירגזי וירגזי ארוך זנב. והגברי? בנאי. ודברים? ל״ד. הפרק האחרון בתורה. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו.