שלומית שרביט ברזילי ודליק ווליניץ ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על החברה והסביבה בה אנו חיים, והפעם – ריאיון עם יוסי אוד, מייסד עמותת "מגן דבורים אדום" המציינת עשור ומסייעת להצלה וגידול דבורים: מדוע הדבורים חשובות להמשך החיים שלנו בכדור הארץ? כיצד משיבים אותן ליערות ולערים ועוד.
דידי ארז צולל אל תוך פסקול הסרט "מאניבול" (באנגלית: Moneyball: The Art of Winning an Unfair Game), אשר עוקב אחר הצלחתו של בילי בין, מנהל קבוצת הבייסבול אוקלנד אתלטיקס