מתוך: ציפור כחולה אורלי אדלר
אורלי אדלר מתבוננת ממעוף הציפור על מיומנויות החיים. והפעם – בחזרה לפשטות. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "על פי הדאו, מינימליזם מנטאלי ומעשי הוא המפתח לחידוד כושר התפיסה והפעולה שלנו"
יוסי בבליקי מקבל את סופהשבוע עם הרבה מוזיקה טובה ואירוח לייב של הזמרת הצעירה – רוויה רייש
אוהבים ג'אז? האזינו לתכנית מיוחדת עם שדרן הרדיו הוותיק יעקב הררי, לרגל יום הג'אז הבינלאומי
והפעם, אין עלית רוחנית בארץ הזאת, פרופסור קרסו מגלה לנו מה זה המנון לאומה ולאדם וניסים אמון סופר כבשים ערניות. ומוסיקה? פלא מזדהר מפלא. ואלוהים? איתנו. יופי. שבת שלום. טפו עלינו
דף הבית » ציפור כחולה » בחזרה לפשטות
Accessibility Tools