מתוך: בני בא בני בשן
והפעם, שערי שמיים. תכנית חגיגית לכבוד סיום הקריאה בתורה. ונטייל? לירדן עם משה והאורנג׳דה. והשירים? נהדרים? והציפורים? ירגזי וירגזי ארוך זנב. והגברי? בנאי. ודברים? ל״ד. הפרק האחרון בתורה. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו.
קולות המשוררים המתבוננים בתוצאותיה של המלחמה המדממת.
שעתיים של מוזיקה נעימה ומגוונת לסוף היום, בעריכת טלי פולק
דף הבית » בני בא » בני בא – 23.12.21
Accessibility Tools