מתוך: בני בא בני בשן
והפעם אגי משעול תרקוד איתנו במטע עד שנראה בקתה בקצה היער, וניסים אמון יקדש איתנו מקומות ומחשבות וצרויה להב תקח אותנו איתה עשרים שנה וחמש-עשרה מעלות. ודברים? ה׳. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו.
שירה פליקס וליאת רוקח זמרוני מציעות ארגז כלים להתמודדות יומיומית עם חווית ההורות, בדרך לגידול ילדים מאושרים. בכל תכנית מעלות שירה וליאת נושא אחר מעולם ההורות, והפעם – דימוי עצמי חיובי
גליה גלעדי מזמינה אתכם להתעורר יחדיו בכל בוקר, עם מוזיקה מעולה
מסע מוזיקלי יומי עם אורי בנקהלטר
דף הבית » בני בא » בני בא – 17.10.21
Accessibility Tools