והפעם נפציע מסונטה שועלית של אבידן ונביט על שיר השכונה מתעלס על החולות עם כמה יוסי. באנו, ראינו, ניצחנו. ונשתדל אז להבדיל בין חור לתחת. ואז יגיע אלוהים. אלוהים… ואיתו נמשיך כמו תמיד. ויופי. טפו עלינו
מהו מעמד המאמן בספורט? כיצד משפיעה דמות המאמן בגילאי נוער? נשוחח עם נבחרי מאמני הכבוד מטעם בית הנשיא: ליאור דרור ממרכז הספורט לנעים איל"ן, מיכאלה מילוא מהמרכז להתעמלות בשער הנגב ורונן מורלי ממרכזי הטני והחינוך בישראל