כדאי להקשיב גם:
שעתיים של מוזיקה ביום השואה. שלפתי את כל השירים שמרעידים אותי הכי עמוק מבפנים, ותפרתי שעתיים של מוזיקה שקטה, עמוקה וחודרת. ואולי אפילו כמה דמעות על הדרך. בין ישן לחדש, בין זמנים, תקופות, מקצבים ושפות – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, היישר מהאולפן הביתי בברלין. רוצים לגלות עוד על המוזיקה? רשימות השידור המלאות, נמצאות בבלוג של אחת ששומעת.
שעתיים של תרפיה במוזיקה לימי החורף. שעה ראשונה מחממת לאט, מלטפת ומנחמת, ובשעה השנייה מגיעה הקצב, שמרים אותנו לרקוד ולצעוק. בין שפות, סגנונות, מקצבים ויבשות – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רוצים את רשימות השידור המלאות? מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת.