כדאי להקשיב גם:
שני לביא ותמי בן נבט אימבר, מנכ"ליות משותפות במיזם החברתי Social eyes, והעמותה להנצחת רתם שרביט ז"ל, מספרות על הדרכים השונות בהן הן פועלות בדרכים שונות לקידום אוכלוסיות מוחלשות. וגם – ראיון טלפוני עם רועי חומרי, ר' תחום עבודת רחוב ב"עלם", התנדבות ב"לקט ישראל" ועוד
מטלטלת וזוהרת, הפכה להקת "קווין" לאבן דרך תרבותית ואומנותית. אך מעבר ללהיטיה המוזיקליים הבלתי נשכחים, היוותה "קווין" מקור השראה בתחומים נוספים, וביכולתנו ללמוד ממנה רבות על המתח שבין שונות ושייכות. כיצד ניסתה הלהקה למתוח את הגבולות ולהשתחרר ממוסכמות? ואיך דווקא החריגות שבה, שבתה את לב ההמונים