תוכנית שעולה ויורדת ועולה ויורדת, קופצת ממקום למקום, בין יבשות, מקצבים ומצבי רוח. כמוני ממש, בימים אלו…. בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין.
רשימות השידור המלאות נמצאות בבלוג של אחת ששומעת
ד"ר רות קלדרון, דליק ווליניץ ושמואל שאול מסכמים שבוע, והפעם – על החיים במסיכות, מסקנות החוקרים בהארוורד לגבי מניעת הוירוס הבא וגם… לאן נוסעים הקיץ? השאלה לא רלוונטית השנה