שעתיים של תרפיה במוזיקה עם חימום ארוך מהרגיל, אך כך גם המסיבה שאחרי! נבקר בין היתר בטורקיה, ברזיל, צרפת, דרום אפריקה, איטליה ולונדון, בין שנות השבעים ל-2022. את רשימות השידור המלאות ניתן למצוא בבלוג של אחת ששומעת
לרגל יום האישה – ספיישל מתבונן ומעצים על חשיבותן של הנשים בעולם הספורט. לימור מזרחי ועמיר בן צבי מראיינים את ד"ר מורן ברק ותא"ל במיל' סוזי יוגב, על מקומן של הנשים בתקשורת ובספורט, ההתפתחות שלהן לאורך השנים, והייחודיות שהן מביאות עמן לעולם הספורט התחרותי והמאתגר