מתוך: הדיבור של אליוט - 13.12.23
שעתיים שכולן מוזיקה מקומית חדשה של תקווה והשמעת קול גדול, מכל פינות הארץ, המגזרים, הדתות, המגדרים והשפות, בכיכובן של תמראדה,טיפקס, נטע אלקיים, רונה קינן, אם סי חסן ויובל אילוז, נטע ויינר וסמירה סראייה, פיי שפירו, נועם ענבר, מלפוף פרוג'קט ואוטרקיק.
מסע מוזיקלי יומי עם אורי בנקהלטר
כל יום בדרך הביתה – שעה של מוזיקה מעולה בעריכתה ובהגשתה של גלית גורא-עיני
Accessibility Tools