כדאי להקשיב גם:
04.04.17
00:57:38
אחרי שנים ארוכות בהן עבדה אורלי אנקונינה בשירות בתי הסוהר, היא הרגישה כלואה בעצמה אך לא מצאה כוחות לעזוב את המקום. ואז חלה בנה בסרטן והיא הבינה שזה הרגע להקשיב לרצונות שלה ולהתמסר לשיקום המשפחה הפרטית שלה. היא עזבה את שירותי בתי הסוהר, עברה לצד שיושב מהעבר השני של הגדר וכיום היא מעבירה סדנאות צמיחה והעצמה לנשות האסירים
רוקדים בסלון – דיסקו
תכניות וקטעים נבחרים
שדרנים מתחלפים
10.04.20
02:00:02
מסיבת דיסקו משגעת עם לירון תאני, צחצחו את נעלי הריקוד ובואו לרקוד! מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "כשאנו קמים וזזים קורים דברים נפלאים – מתברר שריקוד מועיל גם למוח"