מתוך: טיול שבת מיכל גפן
מיכל גפן מזמינה אתכם לשעתיים של מוזיקה שמגיעה מכל קצווי תבל ונכנסת ישר ללב
עמוסי גבינות וחוויות, הגוטליבים משאירים את החג מאחור וחוזרים לשגרה
והפעם מאיר ויזלטיר ולאה גולדברג ישוררו, וניסים אמון יפיח רוח, ותור צווארון יעוף בה, עד ינחת על כתפיו של ערן סבאג. וויקרא כ״ד? ברור. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו.
במשך עשרות שנים נשים נלחמו על זכותן להתחרות כשוות באולימפיאדה. במרתון האולימפי הראשון לנשים, גבריאלה אנדרסון-שיס לקחה על עצמה הרבה יותר מאשר לרוץ 42 קילומטרים
דף הבית » טיול שבת » טיול שבת – 19.2.22
Accessibility Tools