שיחות קצרות והנעה לפעולה בנושאי סביבה, אקלים וקיימות, והפעם – שיחה עם אדית רומנו מחוות החופש על הקשר בין מחלות שקיימות כמו קורונה, שפעת עופות וכו' לגידול בעלי חיים באופן מסחרי עבור מזון, ובאופי השונה שיש לכל יצור חי עלי אדמות
רונה שפריר ליוותה את המשוררת והמדענית מאיה ויינברג, בין עטלפי פירות שהם היצורים הכי חברתיים ומענינים בעולם לבין הפואטיקה של החיים והמוות. סיבוב עוצר נשימה, תרתי משמעי, ושיחה שלוקחת את השומעים אל השאלות הגדולות של הקיום האנושי