לימור מזרחי וערן איתן מעמותת "ערכים בספורט" בשעה מרחיבת פרספקטיבה על ספורט, ערכים ומה שביניהם. והפעם: זכייתו של נדאל מראה כיצד תחרותיות וכבוד והערכה ליריבים יכולים להתקיים יחד ועל יכולת ההתמודדות המנטאלית לפני משחקים גדולים
שיחות קצרות והנעה לפעולה בנושאי סביבה, אקלים וקיימות, והפעם – האם אפשר להפוך בדלי סיגריות למוצרים שימושיים? וגם "עץ נגד הרעב" – שיח של בננה מיוחדת שגדל באתיופיה ויכול להאכיל בזול המוני רעבים ואפילו לייצר עבורם בגדים