כדאי להקשיב גם:
שעתיים של תרפיה במוזיקה לימי החורף. שעה ראשונה מחממת לאט, מלטפת ומנחמת, ובשעה השנייה מגיעה הקצב, שמרים אותנו לרקוד ולצעוק. בין שפות, סגנונות, מקצבים ויבשות – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רוצים את רשימות השידור המלאות? מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת.
מה ניתן לעשות היום עבור מחר טוב יותר?
השיח החדש בסימן שינוי וריפוי. התבוננות ושיח על סוגיית האלימות בחברה היהודית והערבית. מה ניתן לעשות היום עבור מחר טוב יותר? אסי זגדון בשיחה עם 3 דמויות מרתקות: אילת דה פיצ'וטו – פסיכותרפיסטית, יוצרת ומנחה חיבור להדרכה, שרי ג'קסון קליין – יזמת יום ההקשבה הישראלי ומגישת הפודקאסט – "הקשבה זה הדיבור" וחנאן כבוב אבלאסי – מנטורית לפסיכולוגיה חיובית, פסיכותרפיסטית ומרצה