כדאי להקשיב גם:
תוכנית שמשקפת את מצבי הנפשי\ בין עצב, לכעס, להתרגשות, לאהבה, תקווה ואמונה, בין ליטופי נפש וחיבוקים חמים, ובאסים שבועטים בבום, לקצב שמזיז את הרגליים. בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. את רשימות השידור המלאות ניתן למצוא בבלוג של אחת ששומעת
תעסוקה, מגדר ושוויון
אמנות ההקשבה למי שאינו חושב כמוני, והפעם – נקשיב לשיח על תעסוקה, מגדר ושוויון מ-3 נקודות מבט שונות: מיכל מטס ליטמנוביץ' – מייסדת שותפה וממובילות מיזם "עבודה שווה – שוק עבודה שוויוני", עופר בן דור – איש עסקים שעוסק שנים בפעילויות התנדבותיות בעלות מעורבות חברתית גבוהה ואביגיל סיוון – אשת חינוך, יזמית חברתית. פעילה ב "ישראלית – פרויקט נשים חברתי"