רעידת אדמה בטורקיה ובסוריה והעולם מתגייס לעזור – על כוחה של אמא אדמה, איך שומרים על פרופורציה בימים סוערים, מהו הרצון הקבוצתי שלנו? ועל ניסוי העכברים של ג'ון קלהון. דליק ווליניץ שמואל שאול והרב אסף עזריה מסכמים את השבוע שחלף
והפעם נתעלס בין הערביים, פה, בארץ חמדת אבות. מלאכי השלום יביטו בנו. ואנו לא נעז להחזיר מבט. כמו יוסי בנאי אחרי שהתעלס באחד המערכונים עם רבקה מיכאלי. והיא אוהבת אותו. וברור שנמשיך. וברור שאלוהים. וברור שיופי. טפו עלינו