לימור מזרחי ועמיר בן צבי בתכנית על מה שבין ספורט לערכים. והפעם – שיחה עם מאמן הפועל חדרה בכדורגל, ניסו אביטן, על פתיחת העונה המפתיעה של קבוצתו, ראיון מרתק עם עדי קלנג, אלוף גלישה בן 51 ומלמד גלישה לאנשים עם מוגבלויות ועוד
לילך שם טוב איבדה את שלושת ילדיה בטרגדיה נוראית. איך ממשיכים הלאה? מהיכן מגייסים תקווה וכוח להמשיך? שרון זליקובסקי פוגשת אותה לראיון אינטימי לרגל צאת ספרה החדש – "לעוף בניגוד לחוקי הטבע".