כדאי להקשיב גם:
בגיל 19 לבו של איתן עזריה נשבר, כשקבוצת הכדורגל עליה חלם לא קיבלה אותו. מאז הוא הספיק לזכות בגביע עם הפועל רמת גן, התקבל לקבוצת חלומותיו, מכבי חיפה, זכה איתה בשתי אליפויות, מונה לקפטן מכבי הרצליה, עלה איתה ליגה וזכה בגביע הטוטו בגיל 26, הוא קרע את גיד אכילס והתבשר שלשחק הוא כבר לא יוכל יותר. עוד בבית החולים הוא החליט שהוא הולך לעזור לכדורגלנים אחרים לפתח את החוסן המנטאלי שלהם ובשנתיים האחרונות הוא המאמן המנטאלי של אלופת המדינה בכדורגל
אם הייתם יכולים לבחור לעצמכם סיפור חדש איזה סיפור הייתם בוחרים? לכל אחד מאיתנו יש עשרות סיפורים שהוא מספר לעצמו, סיפורים על העולם, סיפורים על עצמו. שרון אביב, מנחת סדנאות באמנות הסיפור מתארחת באולפן