דרור רדה מזמין אתכם להתחבר, להירגע, להירדם או פשוט לקחת הפסקה ולהקשיב למדיטציות צלילים רב ממדיות מהחלל והפעם עם צלילים של שבתאי מהקלטות מיוחדות של נאס"א בשילוב עם נבל חלומות
סתיו בארץ זאת לא באמת עונה, זה מרווח בין הקיץ לחורף. מרווחים זה חשוב, מרווח נשימה, מרווח ביטחון, בית מרווח. כמה אנחנו מאפשרים לעצמנו מרווחים? למה הנטייה שלנו היא להתערבב עם דברים? אלון נוימן בתכנית נוספת של "המניע"
כיצד לזהות את ההתניות השונות שמנהלות אותנו ומעצבות את מעשינו ועתידנו? וכיצד להתחבר למאוויים ולרצונות הייחודיים לנו? אורח: ד"ר קורנל לוסטיג, מומחה למוח, תודעה ותפיסה