מתוך: מדיטציית צלילים דרור רדה
מוזמנים לקחת פסק זמן ולהצטרף לדרור רדה למדיטציית צלילים רב ממדית. הפעם נתרגל אי-תגובתיות עם צלילי הראב, נבל חלומות ומפל זורם
מסע מוזיקלי עם אורי בנקהלטר, והפעם – נעים, פינוקים, אקוסטי, תפילה, לב, sacred
לימור מזרחי וערן איתן מעמותת "ערכים בספורט" בשעה מרחיבת פרספקטיבה על ספורט, ערכים ומה שביניהם. והפעם: זכייתו של נדאל מראה כיצד תחרותיות וכבוד והערכה ליריבים יכולים להתקיים יחד ועל יכולת ההתמודדות המנטאלית לפני משחקים גדולים
אליוט מארחת את במאי הדוקו המוערך, תומר הימן ("מיסטר גאגא", "בדרך הביתה", "יונתן אגסי הציל את חיי" ועוד), לשיחה על החיים והפרוייקטים האחרונים והעתידיים
דף הבית » מדיטציית צלילים » מדיטציית צלילים – ראב, נבל ומפל
Accessibility Tools