רובן להב (בלאק לולו) מציג – "אוריינטלי גלובלי" סדרה מיוחדת בה הוא מארח דיג'ייז, מוזיקאים וסלקטורים מרחבי העולם עם פרספקטיבה אישית ומרעננת על צלילי המזרח הכי קרוב, והפעם – Radio Peacock aka Chani Eye (אנגליה)
מה קורה כשעולם הטכנולוגיה והדיגיטל פוגש את תחום הפיזיותרפיה המורכב? האם הילדים שלנו הפסיקו להביט לנו בעיניים? ואיזה קנס מצפה למי שיחצה כביש עם טלפון ב… הונולולו? אלון נוימן ויעל מן שחר פותחים את השבוע עם תכנית חדשה של "תמיכה טכנית"