מתוך: כל יום מחדש אמיר פרי
שעה של מוזיקה מעולה להתעורר איתה, בעריכת ובהגשת אמיר פרי
מאמן הכדורסל הוותיק, אפי בירנבוים, מתארח בתכנית " לשיחה מרתקת על הקונפליקט שבין ההתנהלות האינטנסיבית במגרש לבין המורה הסבלני שבפנים, על המחנך שגורם לשחקנים ללכת בעקבותיו באש ובמים, ועל עולם הכדורסל שהפך לחלק בלתי נפרד מחייו
מסע מוזיקלי יומי עם אורי בנקהלטר, והפעם – רכות, תפילה
דף הבית » כל יום מחדש » כל יום מחדש – 2.4.20
Accessibility Tools