כדאי להקשיב גם:
שיחות קצרות והנעה לפעולה בנושאי סביבה, אקלים וקיימות, והפעם – מהם המהלכים שאנחנו יכולים לעשות כדי להציל את הכדור? במקום הראשון: מניעת בזבוז מזון. על האפשרות לצמצם, על מיזם חברתי בשם רובין פוד שעוסק בהצלת מזון ובקיבוץ יגור שפיתח קומפוסטור ענק שמשאריות מזון מייצר גז בישול , דשן נוזלי ועוד
לימור מזרחי וערן איתן מעמותת ערכים בספורט ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על ספורט, ערכים ומה שביניהם והפעם: שילוב ספורטאים בתעסוקה. נדבר עם אריאל רוזנפלד – מנכ"ל חברת טרי ד- סינגלס על תפיסת העולם שלו בשילוב ספורטאים ככוח מניע. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "מוטיבציה – מאיפה מגרדים אותה כשהדרייב יורד אבל דברים צריכים להיעשות?"
שעתיים של צ'יל אאוט לתוכנית אמצע הקיץ. שעתיים שישכיבו אותנו על הדשא בפארק, מתחת לעץ הגדול וינשבו בעורפנו בריזה קרירה. בין שפות, סגנונות, מקצבים ויבשות – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין.
רוצים את רשימות השידור המלאות? מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת