שדרני רדיו מהות החיים פוגשים את שרי אריסון לשיחה פתוחה ונינוחה. והפעם – שרי אריסון משוחחת עם לירון תאני על חינוך, תהליך חניכה, מורים משמעותיים, ויחד הם מנסים לענות על השאלה: מה זו למידה אמיתית?
והפעם נלך לאצטדיון ריק עם אברהם שלונסקי וברטולט ברכט. שם נפגוש את יענקל’ה רוטבליט שיישב בין אנדרה גראסי לחיים חפר. ואליעוז רבין יחלק שוקולד מנטה מסטיק. וכולנו נסתכל על מראדונה. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו