כדאי להקשיב גם:
אקסלרטור של אור
שיחה על מיזם רוחני ומעצים, שנועד להגדיל אור ולחזק אותנו יחד דווקא בימי מלחמה, עם שגית אטלס גולדמן ואריאל זילברשטיין. אז… מי עוד לוקח חלק? דורון ליבשטיין – השותף במיזם והמנחים: ניסים אמון, פריידי מרגלית, נתנאל גולדברג, מיכל מילגרום, אלימור הניג, סטיבן פולדר, חן רפסון הראל, רן כליף, אוריה צור, דרור רדה, ג'ונתן גולדמן, אומינה, ד"ר נאדר בוטו, נורית לונה, אלהיה, אריאל גולדמן, רישי, צארו גל ווילר, דני נווה, לאור, שני הברי וכל צוות ההפקה
שעתיים של תרפיה במוזיקה כמעט אך ורק מאנגליה (!) בין ערים, מקצבים, זמנים וסגנונות, וגיחות קצרות למחוזות אחרים בעולם הגדול שלנו. גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רשימות השידור המלאות נמצאות בבלוג של אחת ששומעת