כדאי להקשיב גם:
בפשטות טמונים כל העומקים, או אם לצטט את רבי מאיר – "קיבלת משבצת, אה-נו תוציא ממנה המירב". אז הנה אני, העני מדעת, מנסה להוציא מהמשבצת הרדיופונית הזאת, חלקת האלוהים הקטנה שלי, את המירב. י.א. קרסוצקי מזמין אתכם לשעה על מכתבים ששינו את פני ההיסטוריה, מכתבי מחאה ואהבה וגם חילופי מכתבים אישיים של עבדכם הנאמן.
שעתיים של תרפיה במוזיקה כמעט אך ורק מאנגליה (!) בין ערים, מקצבים, זמנים וסגנונות, וגיחות קצרות למחוזות אחרים בעולם הגדול שלנו. גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רשימות השידור המלאות נמצאות בבלוג של אחת ששומעת