והפעם נפציע מסונטה שועלית של אבידן ונביט על שיר השכונה מתעלס על החולות עם כמה יוסי. באנו, ראינו, ניצחנו. ונשתדל אז להבדיל בין חור לתחת. ואז יגיע אלוהים. אלוהים… ואיתו נמשיך כמו תמיד. ויופי. טפו עלינו
איך מנחילים אהבת קריאה לילדים? יום ירושלים – על קדושה ורובד אנרגטי, סוד תשומת הלב לקראת הדברים והאם ישנה אפשרות להתנתק משידורי החדשות ולהיות בתוך החיים עצמם? דליק ווליניץ, שמואל שאול והרב אסף עזריה סוגרים שבוע