שלומית שרביט ברזילי ודליק ווליניץ ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על החברה והסביבה בה אנו חיים, והפעם: נפרדים מחמיס אבולעפיה ז"ל, תיאטרון אקטיבסטי וקמפיין הודיה לצוותי הרפואה.
לקראת פסטיבל ג'אז בים האדום (מהדורת החורף), מיכה לבינסון מארח את דובי לנץ, מנהלו האמנותי של הפסטיבל ואיש רדיו וותיק ומוערך, לשעה של טעימות מאמני הפסטיבל
הידיעות שלנו על המציאות והדרכים לקלוט ולפרש אותה הולכים ומתרבים ומשתכללים כל הזמן, אבל נראה שהיכולת שלנו לתפוס אותה לא התקדמה בהרבה. האם זה מציאותי לעשות תכנית של שעה על הנושא הזה?