גליה גלעדי מזמינה אתכם להתעורר יחדיו בכל בוקר, עם מוזיקה מעולה בעריכתה ובהגשתה.
כדאי להקשיב גם:
04.09.18
01:27:38
לימור מזרחי וערן איתן מעמותת ערכים בספורט ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על ספורט, ערכים ומה שביניהם. והפעם – מהם האתגרים שבאירוח טורניר אירופאי בתקופת הקורונה? נארח את יניב נוימן ,מנכ"ל איגוד הכדורעף ונשוחח על האתגרים שבקיום טורניר קדם אליפות אירופה בזמן הסגר ובתוצאות של הנבחרת הישראלית בטורניר
גליה גלעדי מזמינה אתכם להתעורר יחדיו בכל בוקר, עם מוזיקה מעולה בעריכתה ובהגשתה.