כדאי להקשיב גם:
שלומית שרביט ברזילי ודליק ווליניץ ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על החברה והסביבה בה אנו חיים, והפעם מתארח באולפן, אלעד הוכמן – מנכ"ל מגמה ירוקה שמציינת 25 שנה של מאבקים סביבתיים, על השינוי שהתחולל ברבע העשור הזה סביב היחס לאיכות הסביבה, מהתייחסות לאקטיביסטים ירוקים כ"משוגעים מחבקי עצים:, עד ההבנה שהעצים בעצם מחבקים אותנ
השעתיים הפעם באמת העבירו אותי תרפיה. תוכנית רגועה יחסית, שנעה בין אז והיום, עם ג'אז חדש וסול ישן, עם קצת מפה וקצת משם. בין יבשות, עולמות, סגנונות ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רוצים את רשימות השידור המלאות? מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת.