מתוך: ציפור כחולה אורלי אדלר
אורלי אדלר מתבוננת ממעוף הציפור על מיומנויות החיים, והפעם – אינטואיציה. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "בחזרה לאינטואיציה – 9 שלבים במסע ההתקרבות אל תחושת הבטן: חלק א'"
כל יום בדרך הביתה – שעה של מוזיקה מעולה בעריכתה ובהגשתה של גלית גורא-עיני
'ויהיו ברדת משה מהר סיני ..וראו בני-ישראל את-פני משה כי קרן עור פני משה' (שמות ל"ד, כט-לה). כשמשה יורד מראש ההר, אחרי שהתבודד עם הטבע ארבעים יום, עורו קורן ואורו מקרין מסביב. מהי אותה קרינה והאם היא ישימה בחיי היומיום?
פלד נוחת באולפן של פה זה טוב
דף הבית » ציפור כחולה » אינטואיציה
Accessibility Tools