והפעם אדון הסליחות ישב איתנו על נהרות בבל ונביט ביחד על יורם טהרלב ונעמי שמר מתרחצים במים הזכים עם פאף דדי ואפרומן ובוני אם. ואז נשתה קפה עם שייקה אופיר ומגדת עתידות. ומשם נמשיך. ואלוהים איתנו. ויופי. טפו עלינו
אלון נוימן ויעל מן שחר ממשיכים לחקור ולהתבונן בקשר של הטכנולוגיה ליום-יום, והפעם: חדשות טובות מעולם הטכנולוגיה, פרוייקט הקופסה המסקרן של עיריית תל-אביב-יפו ו"תנו לגדול על שקט" – יוזמה שמאמינה שאפשר לגדל ילדים עם פחות זמן מסך…