שמחה אמיתית, משב רוח מרענן, טוויסט צבעוני, כבוד למסורת, פריצת גבולות וכשרון מוזיקלי מעורר התפעלות. או במילה אחת: A-WA! האחיות תאיר, לירון ותגל נוחתות באולפן של אליוט לשידור מלא גרוב, עם ביצועים חיים שעושים כיף באוזן
תכנית שבועית שמפגישה בין ערכים לעולם הספורט, והפעם – תחרות "היורו" שנפתחה השבוע, ההכנות הרפואיות של ספורטאים לקראת טורניר גדול כמו היורו וגם ראיונות מרתקים עם ד"ר עידו נבו, ד"ר דליה נבות ומירי שלו ממרכז הספורט "עצמה"