והפעם קצת שירים של ויזלטיר וקצת קריאות של כוס החורבות וקצת ציוצים של מלכילון האורנים. ופרופסור קרסו יקצר לנו את תולדות זקנו והזקן האנושי באופן כללי. ותהילים? גם י״ג, גם י״ד, גם ט״ו. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו.
שירה פליקס וליאת רוקח זמרוני מציעות ארגז כלים להתמודדות יומיומית עם חווית ההורות, בדרך לגידול ילדים מאושרים. בכל תכנית מעלות שירה וליאת נושא אחר מעולם ההורות, והפעם – גיל ההתבגרות
סדרת פרקים על דרך הטבע, המרקם המופלא שבתוכו, פלאי וסודות הבריאה, יחסי אדם ואדמה, מקומות מקודשים, עליות לרגל, רפואה עם הטבע, והשמאן – איש הרפואה של הטבע