מתוך: בני בא בני בשן
והפעם, חתול בגשם וערן סבאג בין התותים. ותהילים? צ״ד. ומוסיקה? פלא מתמרק עם פלא. ואלוהים? איתנו. ויופי. ושבת שלום. וטפו עלינו
שיטת הטרילותרפיה פותחה על ידי ניסים אמון. השיטה משלבת בתוכה את הבנת מבנה הנפש כפי שהוא בא לידי ביטוי בזן-בודהיזם מחד, ובגשטלט וטכניקות מן הפסיכולוגיה המערבית מאידך
אליוט מארחת את הודנא אורקסטרה עם אלבום חדש, וגם מוזיקה חדשה של רות דנון, אלה רונן, דיקלה ועוד רבים וטובות
חנאן אבלאסי ואסי זגדון משוחחים עם אורחים משלל קצוות הפאזל הישראלי, ומעניקים במה ליוזמות ופרוייקטים חברתיים, ערכיים ומקרבים. והפעם – "הכוורת", ה"מיוזיק פורט" ופרויקט מקסים להנגשת מוזיאונים למוגבלים שכלית
דף הבית » בני בא » בני בא – 11.5.23
Accessibility Tools