ביום האישה הבינלאומי שתי נשים נפלאות נפגשו לשיח רדיופוני על נשים, גברים, ספרים, צמיחה ושיויון. ענת קלו לברון עם אורלי בר קימה – עיתונאית, מאמנת נשים ומחברת הספר "להיפתח לשינוי"
לימור מזרחי וערן איתן מעמותת ערכים בספורט ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על ספורט, ערכים ומה שביניהם, והפעם: חזורים לשגרה ספורטיבית, מה המשמעויות של חידוש האימונים והתחרויות? וזרקור על טניס שולחן, נשוחח עם צקה רז, מנכ"ל איגוד הטניס שולחן